istiraklerimiz


 


 


HAKKIMIZDA

Alfa Sağlık Grubu Uzm. Dr. Abdullah KARACA ve Op. Dr. Dilek KARACA tarafından 2008 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Grubumuz Alfa Tıp Merkezi (cerrahi merkez) Çamdibi, Alfagöz Tıp Merkezi Balçova olmak üzere 2 şube ile hizmet vermektedir.

Çamdibi şubemizde Göz, Kardiyoloji, Nöroloji, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji ve Beslenme ve Diyet kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz.

Balçova şubemizde Göz, Kardiyoloji, Nöroloji, Dahiliye ve Beslenme ve Diyet kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz.

Alfa Tıp Sağlık Grubu olarak sağlık hizmetlerin de öncelikle kaliteyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, hasta haklarını gözeterek yaygın ve bütünleşik bir yapı içerisinde uygun ekonomik koşullarda, modern yönetim anlayışıyla hizmet sunuyoruz. Siz değerli hastalarımıza son teknolojilerin kullanıldığı cihazlarla, en yüksek kalitede hizmet verebilmek için doktorlarımız ve profesyonel güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

 

VİZYON

Alfa Tıp Sağlık Grubu olarak sunduğumuz sağlık hizmetlerin de öncelikle kaliteyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, hasta haklarını gözeterek yaygın ve bütünleşik bir yapı içerisinde uygun ekonomik koşullarda, modern yönetişim anlayışıyla hizmet sunmayı öngörüyoruz.

 

MİSYON

Alfa Tıp Sağlık Grubu; Uzmanlaştığımız branşlarda sağlık hizmeti sunumu için tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, Gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayarak, Hasta haklarına ve hasta yakınlarına saygı duyarak, Her yaş grubu için sağlık hizmetinin zaruri ve temel bir ihtiyaç olduğunu benimseyerek, Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmek için ulaşılabilir bir sağlık hizmeti verebilmek, Kendilerini mesleklerine adamış ve insana değer veren sağlık personelleriyle güler yüzlü bir sağlık sunmak.