Betadon 60 Kapsül

Stok Kodu:  M00165
114,37 TL (KDV Dahil)
Stokta Yok
Ürün Detay Görsel
Ürün Detay Görseli 2
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 9,15 TL

İçerik:

 

Karahalile meyvesi: 230mg (Terminalia sp.), Üzerlik tohumu:150mg (Peganum harmala), Sinameki yaprağı: 140mg (Cassia acutifolia), Mürver çiçegi: 140mg (Sambucus nigra), Çörekotu tohumu:140mg (Nigella sativa), Çoban çantası toprak üstü: 104mg (Capsella bursa pastoris), Civanperçemi toprak üstü: 100mg (Achillea millefolium), Arı poleni:70mg, At kestanesi tohumu: 34mg (Aesculus hippocastanum), Propolis ekstresi:12mg

Menşe ülke: Türkiye (Gıdanın ana bileşeninin menşe ülkesi gıdanın menşe ülkesinden farklıdır).

İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026.

Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.  İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Ürünün içeriğindeki bileşenlere alerjisi olanlarda ve hassas kişilerde alerjik reaksiyonlara sebep olabilmektedir. Kronik rahatsızlığı olanlarda ve düzenli ilaç kullanan kişilerde doktor kontrolü olmadan kullanılması önerilmemektedir.

 

 
Kullanım Bilgi :
Yetişkinler için günde 2 defa birer kapsül yemeklerden önce alınması tavsiye edilir. Ürünlerimiz koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı ve aroma içermez.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor